Producenci
MSI Prestige 15 A12UC-070PL i7-1280P 15.6" FHD 60Hz IPS-Level 16GB LPDDR4 SSD1TB RTX3050 Max-Q 4GB Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Cache procesora | 24 MB |
| Model procesora | i7-1280P |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 20 W |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Węglowy, Szary |
| Typ produktu | Notebook |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,69 kg |
| Wysokość produktu | 18,9 mm |
| Głębokość produktu | 233,7 mm |
| Szerokość produktu | 356,8 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Producent karty WLAN | Killer |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków | 1000 GB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 1000 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1000 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Typ portu ładowania | DC-in jack |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 82 Wh |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Klawiatura | |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |