Producenci
MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-012PL Core Ultra 9 288V 16" UHD+ OLED 32GB LPDDR5x SSD1TB Intel Arc Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | 288V |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba wątków | 8 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,1 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 3,3 GHz |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,7 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 3300 MHz |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maksymalna moc turbo | 37 W |
| Podstawowa moc procesora | 30 W |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 4 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics 140V |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 8533 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Typ produktu | Laptop |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Nazwa koloru | Stellar Gray |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Głębokość produktu | 254,4 mm |
| Szerokość produktu | 358,4 mm |
| Wysokość (z przodu) | 1,69 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,9 cm |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | UHD+ |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2400 px |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | OLED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Paleta barw | 100% |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | NAHIMIC 3 |
| Producent głośników | Nahimic |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD SDXC SDHC |
| NVMe | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 6459 mAh 99,9 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Klawiatura | |
| Klawisz copilot | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Wydajność GPU do | 67 TOPs |
| Całkowita wydajność procesora do | 120 TOPs |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO WebNN ONNX RT Windows ML DirectML |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Wydajność NPU do | 48 TOPs |
| Obsługa rzadkości | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące