Producenci
MSI Pro DP80 AI A2G-079XDE Intel Core Ultra 7 265F 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Desktop PC Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalna moc turbo | 182 W |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,2 GHz |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,4 GHz 1,8 GHz |
| Cache procesora | 30 MB |
| Model procesora | 265F |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,3 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Obudowa | Desktop |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Klawisz copilot | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Objętość | 8 l |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,83 kg |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 296 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 2500 Mbit/s |
| Kontroler LAN | Intel I226-V |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel B860 |
| Typ produktu | PC |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 234 mm |
| Wysokość opakowania | 402 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,83 kg |
| Szerokość opakowania | 451 mm |
| Wyświetlacz | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT OpenVINO WebNN Windows ML DirectML |
| Całkowita wydajność procesora do | 25 TOPs |
| Wydajność NPU do | 13 TOPs |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
Gwarancja 24 miesiące