Producenci
MSI Pulse GL76 12UDK-043XPL i5-12500H 17.3" FHD DDR IV 16GB_3200MHz SSD 512GB NVMe PCIe Gen4x4 RTX3050Ti GDDR6 4GB NoOs
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 35 W |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Model procesora | i5-12500H |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 18 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Grafika | |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Dyskretny producent GPU | NVIDIA |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Notebook |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 240 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 398 mm |
| Głębokość produktu | 273 mm |
| Wysokość produktu | 24,2 mm |
| Waga produktu | 2,66 kg |
| Sieć | |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 360 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Nie |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 53,5 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Kamera | |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |