Producenci
MSI Raider GE76 12UGS-078PL i7-12700H 17.3" QHD 240Hz 32GB DDR5 4800 SSD1TB NVMe RTX3070Ti_8GB Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 24 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Model procesora | i7-12700H |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Grafika | |
| Dyskretny producent GPU | NVIDIA |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 Mhz |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Notebook |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 280 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25,9 mm |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Szerokość produktu | 397 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 2500 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Producent karty WLAN | Killer |
| Wyświetlacz | |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Typ HD | Quad HD |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Długość przekątnej ekranu | 17,3" |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Audio | |
| Moc głośnika | 1 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany subwoofer | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1000 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express 4.0 |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SD |
| Całkowita pojemność przechowywania | 1000 GB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 1000 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 99,9 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |