Producenci
MSI Raider GE77HX 12UHS-058PL i7-12800HX 17.3" QHD 240Hz 64GB DDR5 4800MHz SSD 2TB NVMe RTX3080Ti 16GB Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Cache procesora | 25 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i7-12800HX |
| Konfigurowalne niższe TDP | 45 W |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Układ płyty głównej | Intel HM670 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Grafika | |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Dyskretny producent GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 Mhz |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Notebook |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 330 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25,9 mm |
| Szerokość produktu | 397 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Głębokość produktu | 284 mm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 2500 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 17,3" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 2000 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2000 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność przechowywania | 2000 GB |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SD |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 99,9 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |