Producenci
MSI Raider GE78HX 13VI-246PL i9-13980HX 17" QHD+ 240Hz, IPS-level panel 32GB DDR5 SSD2TB RTX 4090 16GB Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i9 |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Cache procesora | 36 MB |
| Model procesora | i9-13980HX |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,6 GHz |
| Układ płyty głównej | Intel HM770 |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i9 13. generacji |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 Mhz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Core Black |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 330 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 17" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Typ HD | Quad HD+ |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 99 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |