Producenci
MSI Roamii BE Lite Mesh System 1-pack Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Biały 3 Wewnętrzne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 1,5 GHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | Sieć |
| Konstrukcja | |
| Ilość anten | 4 |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Zasilanie |
| Typ produktu | System siatki |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 1,5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 238 mm |
| Waga produktu | 585 g |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Szerokość produktu | 118,5 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 7 (802.11be) Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-PSK WPA-PSK WPA2-PSK |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 688 Mbit/s |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 4323 Mbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
Gwarancja 36 miesięcy