Producenci
MSI Stealth 15 A13VF-058PL i7-13620H 15.6" OLED QHD 240Hz 16GB DDR5 SSD1TB RTX 4060 8GB Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 24 MB |
| Model procesora | i7-13620H |
| Konfigurowalne niższe TDP | 35 W |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i7 13. generacji |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,6 GHz |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,9 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 Mhz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Core Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 180 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 248,9 mm |
| Szerokość produktu | 358,3 mm |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 2500 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 53,5 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Kamera | |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Biały |