Producenci
MSI Stealth 17M A12UE-034PL i7-1280P 17.3" FHD 144Hz 16GB DDR4 3200 SSD512 RTX3060 Max-Q 6GB Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 20 W |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Model procesora | i7-1280P |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Notebook |
| Nazwa koloru | Core Black |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 180 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Głębokość produktu | 259,4 mm |
| Wysokość produktu | 21,6 mm |
| Szerokość produktu | 396,1 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 65 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |