Producenci
MSI Stealth GS77 12UHS-080PL i9-12900H 17.3" QHD DDR5 64GB_4800MHz SSD 2TB NVMe PCIe Gen4x4 RTX3080Ti Max-Q, GDDR6 16GB Windows 11 Home Advanced
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 24 MB |
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | i9-12900H |
| Typ procesora | Intel® Core™ i9 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Dyskretny producent GPU | NVIDIA |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| NVIDIA Max-Q | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5-SDRAM |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Notebook |
| Nazwa koloru | Core Black |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 240 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Wysokość produktu | 20,8 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Typ HD | Quad HD |
| Długość przekątnej ekranu | 17,3" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ ekranu | IPS |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc głośnika | 2 W |
| Producent głośników | Dynaudio |
| Wbudowany subwoofer | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność przechowywania | 2000 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SD |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 2000 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 99 Wh |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |