Producenci
MSI Sword 16 HX B14VFKG-026XPL i7-14700HX 16"QHD+ 240Hz IPS-level panel 16GB DDR5 SSD1TB RTX 4060 8GB NoOS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 33 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,5 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-14700HX |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,5 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,9 GHz |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,5 GHz 2,1 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 55 W |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Maksymalna moc turbo | 157 W |
| Generacja procesora | Intel Core i7-14xxx |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Cosmos Gray |
| Oryginalna nazwa marki | MSI |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Szerokość produktu | 359 mm |
| Głębokość produktu | 266,4 mm |
| Wysokość (z przodu) | 2,18 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,77 cm |
| Ochrona | |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel HM770 |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | WQXGA |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 65 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 1280 x 720 px |
| Klawiatura | |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące