Producenci
MSI Thin 15 B12UCX-1818XPL i5-12450H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD512 RTX 2050 4GB NoOS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Model procesora | i5-12450H |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,5 GHz |
| Grafika | |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 21,7 mm |
| Waga produktu | 1,86 kg |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Szerokość produktu | 359 mm |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wydajność | |
| Indeks naprawialności | 8.1 |
| Wyświetlacz | |
| Paleta barw | 45% |
| Ekran matowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Typ HD | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| System dźwięku | Nahimic 3 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Producent głośników | Nahimic |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Nie |
| Nośnik danych | |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 52,4 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Kolor podświetlenia klawiatury | Niebieski |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może nagrzewać się podczas pracy; należy zachować ostrożność w celu uniknięcia poparzeń. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; konieczna jest odpowiednia utylizacja z racji na zawartość substancji niebezpiecznych dla środowiska. Przechowywać poza zasięgiem dzieci w celu uniknięcia ryzyka porażenia prądem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące