Producenci
MSI Titan GT77HX 13VH-049PL i9-13980HX 17.3" UHD 144Hz Mini LED IPS 64GB DDR5 SSD2TB RTX 4080_12GB Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | Intel® Core™ i9 13. generacji |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i9 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 36 MB |
| Grafika | |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Układ pamięci | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Core Black |
| Typ produktu | Laptop |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 330 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Szerokość produktu | 397 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s 2500 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Całkowita pojemność dysków | 2 TB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 99 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura | |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |