Producenci
MSI VERSA 300 myszka Gaming Po prawej stronie RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Optyczny 8000 DPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Niebieski Zielony Czerwony |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Praworęczny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 50 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 60 g |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 64 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Myszka | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 30 |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Rozdzielczość ruchu | 8000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Liczba przycisków | 6 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 2 m |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące