Producenci
MSI Vector 17 HX A13VIG-833PL i9-13980HX 17"QHD+ 240Hz IPS-level 32GB DDR5 SSD1TB RTX 4090 16GB Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Cache procesora | 36 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i9 |
| Model procesora | i9-13980HX |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,6 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Efektywne rdzenie | 16 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,6 GHz |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i9 13. generacji |
| Maksymalna moc turbo | 157 W |
| Podstawowa moc procesora | 55 W |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Grafika | |
| Obsługa karty graficznej Open GL | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Wsparcie rodzielczości 4K zintegrowanej karty graficznej | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Wbudowana karta graficzna z obsługą 6K | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Cosmos Gray |
| Oryginalna nazwa marki | MSI |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 330 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3 kg |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 2,94 cm |
| Wysokość (z przodu) | 2,35 cm |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 2500 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel HM770 |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 17" |
| Typ HD | Quad HD+ |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Paleta barw | 100% |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Typ matrycy | IPS-Level |
| Audio | |
| System dźwięku | NAHIMIC 3 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Producent głośników | Nahimic |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 90 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Strefa podświetlenia klawiatury | Per-key RGB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może nagrzewać się podczas pracy; należy zachować ostrożność w celu uniknięcia poparzeń. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; konieczna jest odpowiednia utylizacja z racji na zawartość substancji niebezpiecznych dla środowiska. Przechowywać poza zasięgiem dzieci w celu uniknięcia ryzyka porażenia prądem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące