Producenci
MSI Vector 18 HX AI A2XWJG-690PL Ultra 9 275HX 18.0"QHD+ 240Hz IPS-Level panel 32GB DDR5 SSD2TB GeForce RTX 5090_24GB Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 36 MB |
| Maksymalna moc turbo | 160 W |
| Liczba wątków | 24 |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Podstawowa moc procesora | 55 W |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,4 GHz |
| Intel® Smart Cache | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Model procesora | 275HX |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Efektywne rdzenie | 16 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Pamięć karty graficznej | 24 GB |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR7 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Oryginalna nazwa marki | MSI |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Szerokość produktu | 404 mm |
| Głębokość produktu | 308 mm |
| Wysokość produktu | 32,1 mm |
| Ochrona | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Windows Hello | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Model kontrolera WLAN | Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel HM870 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 18" |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 100% |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ HD | WQXGA |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 2 TB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 2 TB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 5 | 2 |
| Kamera | |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Klawiatura | |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawisz copilot | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące