Producenci
MSI Vector GP66 12UGS-409PL i7-12700H 15.6" QHD DDR IV 16GB_3200MHz SSD 1TB NVMe PCIe Gen4x4 w/o DRAM RTX3070Ti, GDDR6 8GB Windows 11 Home Advanced
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-12700H |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Dyskretny producent GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Notebook |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 280 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,38 kg |
| Głębokość produktu | 267 mm |
| Wysokość produktu | 23,4 mm |
| Szerokość produktu | 258 mm |
| Sieć | |
| Producent karty WLAN | Killer |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Audio | |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 1000 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1000 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1000 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 65 Wh |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |