Producenci
MSI Vigor GK30 klawiatura Gaming USB QWERTZ Niemiecki Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1,8 m |
| Anti-ghosting | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Waga klawiatury | 1,04 kg |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 438 x 157 x 38 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8.1 Windows 7 |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Klawisze Windows | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 12 milionów znaków |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kumulacja | 6-klawiszowy rollover |
Gwarancja 24 miesiące