Producenci
MSR PocketRocket Deluxe Kuchenka z kanistrem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwy w transporcie | Tak |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Czas pieczenia | 1 h |
| Typ produktu | Kuchenka z kanistrem |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Rodzaj zapłonu | Brzęczyk piezo |
| Źródło ciepła | Butan/Propan |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Czas gotowania | 3,5 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 76,2 mm |
| Głębokość produktu | 25,4 mm |
| Waga produktu | 83 g |
| Szerokość produktu | 50,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące