Producenci
MSR Reactor Stove System Kuchenka z kanistrem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czas pracy (max) | 80 min |
| Pokrywka | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ produktu | Kuchenka z kanistrem |
| Liczba palników/stref gotowania | 3 strefy |
| Zastosowanie | Kemping |
| Właściwości pokrywy | Zdejmowana pokrywa |
| Czas gotowania | 80 min |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 590 g |
| Wysokość produktu | 147,3 mm |
| Szerokość produktu | 182,9 mm |
| Głębokość produktu | 195,6 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne |
Gwarancja 24 miesiące