Producenci
MSR WhisperLit Universal Kuchenka z kanistrem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zastosowanie | Podróżowanie z plecakiem |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ produktu | Kuchenka z kanistrem |
| Materiały | Metal |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Łatwy w transporcie | Tak |
| Ilość nóg | 3 |
| Kolor produktu | Czerwony Stal nierdzewna |
| Źródło ciepła | Butan/Propan |
| Łatwy do rozmontowania | Nie |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Czas pracy (max) | 155 min |
| Czas gotowania | 4,4 min |
| Rodzaj zapłonu | Brzęczyk piezo |
| Czas pracy (min) | 75 min |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 152,4 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 420 g |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony ekran cieplny/zabezpieczenie palnika | Tak |
| Przednia szybka w zestawie | Tak |
| Instrukcja | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Należy upewnić się, że palnik jest całkowicie schłodzony przed jego przechowywaniem. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wysokich temperatur. Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS02: Substancje łatwopalne GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące