Producenci
MSR XGK-EX Kuchenka z kanistrem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Niebieski Czerwony |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Typ produktu | Kuchenka z kanistrem |
| Materiały | Metal |
| Rodzaj zapłonu | Brzęczyk piezo |
| Źródło ciepła | Butan/Propan |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Zastosowanie | Kemping |
| Czas gotowania | 3,5 min |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 490 g |
| Głębokość produktu | 101,6 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Wysokość produktu | 152,4 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja | Tak |
| Dołączony ekran cieplny/zabezpieczenie palnika | Tak |
| Przednia szybka w zestawie | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Należy upewnić się, że palnik jest całkowicie schłodzony przed jego przechowywaniem. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wysokich temperatur. Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach. |
Gwarancja 24 miesiące