Producenci
MTX AUDIO SŁUCHAWKI NAUSZNE PRZEWODOWE IX1BLK, HIFI, KOMPATYBILNE Z URZĄDZENIAMI APPLE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Wejście audio (mini jack) | Tak |
| Wyjście audio (mini jack) | Tak |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 25000 Hz |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Waga produktu | 260 g |
| Cechy szczególne | Płaski, nieplączący się kabel |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Pokrowiec | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilny z | Apple OS |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |