Producenci
MYSZ LOGITECH M325s Light Silver (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Oburęczny |
| Moc | |
| Żywotność baterii | 18 mies. |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość odbiornika | 1,87 cm |
| Głębokość odbiornika | 6,1 mm |
| Waga odbiornika | 1,8 g 2,31 cm |
| Waga produktu | 93 g |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Głębokość produktu | 94,7 mm |
| Wysokość produktu | 39,1 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Myszka | |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Podróżniczy |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Liczba przycisków | 5 |
| Ergonomia | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
Gwarancja 3 miesiące