Producenci
MYSZ Razer Basilisk X Hyperspeed
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Projekt pionowy | Nie |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 83 g |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 210 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Szerokość opakowania | 99 mm |
| Ilość | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Myszka | |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba przycisków | 6 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Szybkość śledzenia myszy | 450 ips |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Kierunki przewijania | Pionowy/Poziomy |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 50 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 16000 DPI |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Przyspieszenie (max) | 40 G |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |