Producenci
MYSZ TRUST GXT 930 JACX RGB Gaming mouse
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor podświetlenia | Czerwony Niebieski Zielony |
| Ergonomiczna konstrukcja | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Waga produktu | 121 g |
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Myszka | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Przyspieszenie (max) | 22 G |
| Regulowana szybkość przesyłu | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 6400 DPI |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Ciche kliknięcie | Nie |
| Częstotliwość Polling rate | 125,250,500,1000 Hz |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Szybkość śledzenia myszy | 60 ips |
| Liczba przycisków | 6 |
| Kierunki przewijania | Pionowy |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Regulowana waga | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
Gwarancja 24 miesiące