Producenci
Maczeta Outdoor Edge Brush Demon blister
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Wiśniowy |
| Typ produktu | Maczeta |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Typ stali | 65Mn |
| Materiał uchwytu | Guma |
| Waga i rozmiary | |
| Długość ostrza | 343 mm |
| Całkowita długość | 50,8 cm |
| Waga produktu | 480 g |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Maczeta x 1 Pochwa nylonowa |