Producenci
Magazyn energii Anker Solix Solarbank 2 E1600 Pro 1600Wh 800W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Ilość portów MPPT | 4 |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Moc | |
| Maksymalne natężenie prądu | 3,5 A |
| Pojemność baterii | 1600 Wh |
| Moc wyjściowa AC | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 254 mm |
| Waga produktu | 21,8 kg |
| Szerokość produktu | 460 mm |
| Głębokość produktu | 249 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Przedłużacz | Tak |
| Bateria | |
| Akumulatorek | Tak |
Gwarancja 60 miesięcy