Producenci
Magazyn energii V-TAC VESTWOODS VT-48280-W2 powerbank 14,33kWh 51,2V IP65 (SKU 11525) Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia | Naturalny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ montażu | Ściana |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kształt | Prostokątny |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 128 kg |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Zakres napięcia DC | 43,2 - 57,6 V |
| System Zarządzania Baterią (BMS) | Tak |
| Napięcie ładowania | 56,4 V |
| Maksymalny prąd rozładowania | 200 A |
| Napięcie nominalne | 51,2 V |
| Prąd ładowania | 200 A |
| Liczba cykli ładowania | 6000 |
| Moc nominalna | 14,33 kWh |
| Pojemność użytkowa | 13,61 Wh |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | RoHS CE EMC |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | CAN, RS485 |
Gwarancja 24 miesiące