Producenci
Magazyn energii V-TAC VT-48160 powerbank 7,68kWh 48V 160Ah Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kształt | Prostokątny |
| Typ montażu | Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 830 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 111,5 mm |
| Waga produktu | 80 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Wydajność | |
| Napięcie ładowania | 54,75 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 100 A |
| Maksymalny prąd rozładowania | 100 A |
| Prąd ładowania | 32 A |
| Napięcie nominalne | 48 V |
| Moc nominalna | 7,68 kWh |
| Pojemność baterii | 160 Ah |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | RoHS EMC CE |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs komunikacyjny | CAN, RS485 |
Gwarancja 24 miesiące