Producenci
Magnetyzer zmiękczający wodę ELECTROLUX M6WMA103
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ instalacji | Wolnostojący |
| Typ produktu | Odkamieniacz |
| Przeznaczenie | Pralka |
| Prosty montaż | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Waga produktu | 123 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące