Producenci
Makita 1911B strug elektryczny 16000 RPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 172 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 365 mm |
| Wydajność | |
| Poziom wibracji | 3,5 m/s² |
| Prędkość biegu jałowego | 16000 RPM |
| Maksymalna szerokość strugania | 11 cm |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalna grubość czipu | 2 mm |
Gwarancja 24 miesiące