Producenci
Makita 198253-4 pudełko na narzędzia Przybornik Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Koła transportowe | Nie |
| Objętość | 18 l |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Przybornik |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 295 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 25,7 cm |
| Wysokość produktu | 315 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 32 cm |
| Głębokość wewnętrzna | 22 cm |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu. Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. Unikać upuszczania, aby nie uszkodzić produktu. |
Gwarancja 24 miesiące