Producenci
Makita 4112HS przenośna pilarka tarczowa Czarny, Niebieski, Srebrny 5500 RPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski Srebrny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11,4 kg |
| Wysokość produktu | 273 mm |
| Głębokość produktu | 648 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wydajność | |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 102 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 113 dB |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 5500 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Średnica tarczy diamentowej | 30,5 cm |
| Klucz do zmiany tarczy | Tak |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Tarcza diamentowa | Tak |
| Średnica otworu tarczy diamentowej | 2,54 cm |
Gwarancja 24 miesiące