Producenci
Makita 4351CT wyrzynarka elektryczna 2,5 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Głębokość produktu | 271 mm |
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Wydajność | |
| Głębokość cięcia drewna | 13,5 cm |
| Głębokość cięcia w stali zwykłej | 1 cm |
| Głębokość cięcia aluminium | 1 cm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wysokość skoku | 2,6 cm |
| Częstotliwość udaru (uderzeń/min) | 2800 spm |
Gwarancja 24 miesiące