Producenci
Makita 9741 przenośna szlifierka Szlifierka taśmowa 3500 RPM 860 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Typ szlifierki | Szlifierka taśmowa |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 115 V |
| Moc pobierana | 860 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3500 RPM |
| Pozostałe funkcje | |
| Moc | 860 W |
Gwarancja 24 miesiące