Producenci
Makita CP100DZ bezprzewodowe uniwersalne urządzenie tnące 300 RPM Czarny, Niebieski 12 V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość biegu jałowego | 300 RPM |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Margines niepewności K (piłowanie, brzeszczot segmentowy) | 1,5 m/s2 |
| Pojemność cięcia | 6 mm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Długość produktu | 291 mm |
| Waga produktu | 720 g |
| Waga (łącznie z baterią) | 880 g |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Nie |
| Ilość komór baterii | brak |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 12 V |
Gwarancja 24 miesiące