Producenci
Makita DA3010F wiertło 1,4 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wiercenie udarowe | Nie |
| Moc | |
| Moc pobierana | 450 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 79 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Szerokość produktu | 61 mm |
| Wydajność | |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1 cm |
| Maksymalny moment obrotowy | 14,6 N·m |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 2,5 cm |
Gwarancja 24 miesiące