Producenci
Makita DBO382Z przenośna szlifierka Szlifierka do blachy 12000 RPM Czarny, Turkusowy 200 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Mocowanie środków ściernych | Zacisk |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Typ szlifierki | Szlifierka do blachy |
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Moc | |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc pobierana | 200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 336 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Rozmiar arkusza ściernego (zacisk) | 93 x 228 mm |
| Wysokość produktu | 169 mm |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Rozmiar płyty do szlifowania | 93 x 185 mm |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 72 dB |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 12000 RPM |
| Błąd poziomu wibracji (szlifowanie) | 1,5 m/s² |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Średnica orbity | 2 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Worek na kurz załączony | Tak |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania należy nosić odpowiednią odzież ochronną oraz okulary ochronne. Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed użyciem narzędzia. Produkt zawiera akumulator litowo-jonowy. Należy go utylizować w odpowiednich punktach zbiórki odpadów. |
Gwarancja 24 miesiące