Producenci
Makita DBO484Z przenośna szlifierka Losowa szlifierka oscylacyjna 14000 OPM Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość prędkości | 2 |
| Typ szlifierki | Losowa szlifierka oscylacyjna |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Mocowanie środków ściernych | Zacisk/rzep |
| Funkcje szlifierki wielofunkcyjnej | Orbital |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 171 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Wysokość produktu | 151 mm |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 75 dB |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (maks.) | 14000 OPM |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (min.) | 11000 OPM |
| Średnica orbity | 1,5 mm |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Poziom wibracji (szlifowanie) | 2,5 m/s² |
| Błąd poziomu wibracji (szlifowanie) | 1,5 m/s² |
| Zawartość opakowania | |
| Worek na kurz załączony | Tak |
Gwarancja 24 miesiące