Producenci
Makita DDF490Z wiertło 1900 RPM Zamek centralny 1,7 kg Niebieski, Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Liczba ustawianych zacisków | 20 |
| Cechy | |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Wiercenie udarowe | Nie |
| Model | Wiertarka |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Wskaźnik do przodu/do tyłu | Tak |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Rodzaj zacisku | Zamek centralny |
| Wbudowane światło | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Głębokość produktu | 167 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 78 dB |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje twarde) | 27 N·m |
| Liczba biegów | 1 |
| Ustawienia obrotów | 20 |
| Błąd poziomu wibracji (wiercenie w metalu) | 1,5 m/s² |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Maksymalny moment obrotowy (aplikacje miękkie) | 50 N·m |
| Poziom wibracji (wiercenie w metalu) | 2,5 m/s² |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 500 RPM |
| Maksymalny moment obrotowy | 65 N·m |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3,8 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1900 RPM |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Minimalna szerokość szczęk | 1,5 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące