Producenci
Makita DJN161Z nożyce/szczypce zasilane Power nibbler 1900 spm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny Czarny Niebieski |
| Typ produktu | Urządzenie do ciecia blachy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Wydajność | |
| Poziom wibracji | 6,5 m/s² |
| Skok jałowy (maks.) | 1900 spm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wydajność cięcia w stali (600 N / mm ²) | 1,2 mm |
| Wydajność cięcia w stali (800 N / mm ²) | 0,8 mm |
| Minimalny promień cięcia | 50 mm |
| Wydajność cięcia w stali (400 N / mm ²) | 1,6 mm |
Gwarancja 24 miesiące