Producenci
Makita DJR183Z piła szablasta 3000 spm Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Funkcja blokady | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Beznarzędziowa wymiana ostrza | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 398 mm |
| Wydajność | |
| Głębokość cięcia drewna | 25,5 cm |
| Długość cięcia | 2 cm |
| Skok jałowy (maks.) | 3000 spm |
| Wydajność cięcia (rura) | 13 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Walizka | Nie |
Gwarancja 24 miesiące