Producenci
Makita DJS161Z nożyce/szczypce zasilane Ścinanie mocy 4300 spm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Typ produktu | Ścinanie mocy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wydajność | |
| Skok jałowy (maks.) | 4300 spm |
| Minimum cutting radius (outside edge) | 25 cm |
| Wydajność cięcia (stal nierdzewna) | 1,2 mm |
| Zdolność przycinania (aluminium) | 2,5 mm |
| Zdolność cięcia (stal) | 1,6 mm |
Gwarancja 24 miesiące