Producenci
Makita DKP180Z strug elektryczny 14000 RPM Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| V-fuga (i) | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie wejściowe AC | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Szerokość produktu | 333 mm |
| Wydajność | |
| Głębokość wręgowania | 9 mm |
| Maksymalna szerokość strugania | 8,2 cm |
| Prędkość biegu jałowego | 14000 RPM |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalna grubość czipu | 2 mm |
Gwarancja 24 miesiące