Producenci
Makita DLM330RT kosiarka Kosiarka do trawnika typu push Bateria Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szerokość koszenia | 33 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 82,4 dB |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 450 m² |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Średnica tylnych kół | 18 cm |
| Szybkość obrotowa | 4300 RPM |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Średnica przednich kół | 14 cm |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Liczba ustawień wysokości | 8 |
| Poziom mocy dźwięku | 89 dB |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Wielkość pojemnika na trawę | 30 l |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1065 mm |
| Szerokość produktu | 425 mm |
| Głębokość produktu | 1325 mm |
| Waga produktu | 13,2 kg |
Gwarancja 24 miesiące