Producenci
Makita DLM330ST kosiarka Kosiarka do trawnika typu push Bateria Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kół | 4 szt. |
| Czujnik światła | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Średnica przednich kół | 14 cm |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| System koszenia | Ostrza obrotowe |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Średnica tylnych kół | 18 cm |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Wielkość pojemnika na trawę | 30 l |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 82,4 dB |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Poziom mocy dźwięku | 89 dB |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 270 m² |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Liczba ustawień wysokości | 8 |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Moc | 550 W |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 375 mm |
| Wysokość produktu | 1035 mm |
| Szerokość produktu | 1350 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony zestaw mulczujący | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie i jego akumulator w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zużyte akumulatory oddaj do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Nie używaj urządzenia w pobliżu otwartego ognia lub źródeł ciepła. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS02: Substancje łatwopalne |
Gwarancja 24 miesiące