Producenci
Makita DLM382CM2 kosiarka Kosiarka zwykła Bateria Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 560 m² |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Poziom mocy dźwięku | 91 dB |
| Średnica przednich kół | 14 cm |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| Wielkość pojemnika na trawę | 40 l |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Zalecany obszar koszenia | 270 m² |
| Szerokość koszenia | 38 cm |
| Średnica tylnych kół | 16 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 81 dB |
| Model | Kosiarka zwykła |
| Liczba ustawień wysokości | 13 |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Moc | |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Pojemność baterii | 4 Ah |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 36 V |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 990 mm |
| Głębokość produktu | 1380 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 16,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Nie |
Gwarancja 24 miesiące