Producenci
Makita DLM382PM2 kosiarka Bateria Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Liczba ustawień wysokości | 13 |
| Średnica przednich kół | 14 cm |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Poziom mocy dźwięku | 91 dB |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 560 m² |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Odchylenie standardowe | 3 dB |
| Wielkość pojemnika na trawę | 40 l |
| Regulowana rączka | Tak |
| Funkcje uchwytu | Regulowany |
| Szerokość koszenia | 38 cm |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Średnica tylnych kół | 16 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 81 dB |
| Szybkość obrotowa | 3700 RPM |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 4 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 1410 mm |
| Wysokość produktu | 1005 mm |
| Waga produktu | 16,9 kg |
Gwarancja 24 miesiące